Beton

Beton jest specyficznym materiałem, który powstaje z połączenia kilku składników: cementu, naturalnego kruszywa, jakim jest piasek bądź żwir, domieszek chemicznych decydujących o jego wytrzymałości oraz wody.
Beton

Beton jest specyficznym materiałem, który powstaje z połączenia kilku składników: cementu, naturalnego kruszywa, jakim jest piasek bądź żwir, domieszek chemicznych decydujących o jego wytrzymałości oraz wody. Proporcja składników musi być doskonale wyważona i dobrana, aby produkowany beton spełniał swoje zadania i cechował się wymaganymi właściwościami.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją różnego rodzaju betonu. Nasza oferta jest bardzo szeroka, od betonu towarowego o różnej klasie wytrzymałości, od C8/10 do C50/60, po inne typy. Produkujemy oraz dostarczamy naszym klientom następujące rodzaje betonu: lekki, ciężki, hydrotechniczny, kontraktowy, wodoszczelny, posadzkowy, architektoniczny.

Naszym atutem jest fakt, że przy temperaturze poniżej 5 stopni Celsjusza, dostarczany przez nas beton jest ogrzewany, a także wzbogacony o specjalne środki, dzięki którym możliwe jest betonowanie również przy niskich temperaturach.